Jednota s tantrou nebo tao

Ve své primitivní podobě je sexuální  potřeba stejně tak přirozená jako potřeba jíst a pít nebo dýchat. Primitivní kultury ji uznávají dokonce uctívají jako projev základní životní síly. Ve vyspělejších civilizacích se potlačuje a převádí do jiných oblastí života. Jenže sexuální energie je základní energií těla, Je základní energií pro další druhy energií  od fyzické energie k přežití po duchovní energii, kterou potřebujeme pro další vlastní rozvoj.

Tantra masáže a Tao masáže uvoňují cestu, aby naše sexuální energie volně proudila tělem. Díky tomu podporujeme své zdraví, mír v mysli a plné prožívání.

Příjmání těchto druhů  masáží sjednocuje mysl i tělo a umožňuje Vám prožívat větší a intenzivnější prožitek. Úroveň uvědomění poroste a schopnost prožívání zesílí natolik že budete schopni řídit a rozšiřovat potěšení a chvíle extáze. Tao a tantra masáže umožňují pracovat s vaší základní sexuální energií, posilovat ji, upravovat její proudění tělem a proměňovat ji v duchovní energii.

 

Vše závisí na schopnosti dát se cestou pocitů, na schopnosti soustředit se na vjemy vlastního těla  - na vroucnosti, jistotě, radosti - než na myšlení. Ve chvílích intenzivní aktivity, kdy je vaše mysl prosta hlukua překážek, kdy jsou vaše myšlenky soustředěny pouze na to co právě děláte, a mysl i tělo spolupracují. Můžete být v míru se sebou i zbytkem světa. Je mnoho technik, meditace bojová umění, běh nadlouhou vzdálenost nebo jógová cvičení, které jsou navrženy k dosažení takového cíle. Při dobře provedené masáži ve chvíli rozkoše zažíváte jednotu. Je to pravý záblesk absolutna.