Relaxační masáž pro ženy

 
Masáž je způsobem, jak si lidé dopřávají kouzlo doteků a zároveň uvolňují svalstvo, rozproudí lymfu a osvěží tělo i duši. Při provádění masáže svýma rukama „vidí“ do tkání, které masíruje, a podle toho volí vhodný způsob tahů i sílu tlaku. Důležité je použití kvalitního oleje
 
Dobře vím, že je pro nás ženy je důležitý pocit bezpečí a že nějakou dobu trvá, než vznikne dostatečná důvěra potřebná pro jakoukoliv masáž. Proto absolutně respektuji vaše hranice, věnuji vám veškerou svoji pozornost, beru ohled. Pohodová a diskrétní atmosféra je samozřejmostí. Při relaxační masáži je mojí silnou stránkou empatie a dotek - citlivý, vědomý, přítomný.
 
 
Při masáži se zklidníte, uvolníte, budete vnímat jen své tělo a doteky, naučíte se mít své tělo ráda, setkíte se sama se sebou ve své jedinečnosti, budete uvolněná a současně vědomá a bdělá. Budete plná energie, ale zároveň klidná a šťastná, můžete mít pocit, že vaše energie „stoupá“ a můžete prožívat i pocit energetického rozšiřování se do prostoru.
 
Věřím, že vám masáž pomůže odplaví napětí a nastřádaný stres, který necháte odplynout. Láskyplný a vědomý dotek má i léčivé účinky.
Dovolte si to potěšení, které si s sebou odnesete do vašeho každodenního života.
 

Relaxační masáž bude mít takové účinky, jaké dokážete přijmout. Není možné mít očekávání a přitom nechtít změnit svůj přístup hlavně sám k sobě nebo naplno důvěřovat a odevzdat se tomu, kdo Vám masáž poskytuje. Musí to však být důvěra zasloužená, ne automatická.

Nechte se hýčkat doteky, které uvolní nejen svalové napětí. U mě si odpočinete a nové síly načerpáte.