Tantra masáž

Společnost se od dob, kdy bylo sexuální téma považováno za tabu, velice změnila. Dnes je sex všude. V reklamách, na billboardech i na předních obálkách různých časopisů. Stal se z něho dobrý byznys a často bývá i nadhodnocován. Ovšem, že sexuální energie proudí v každém z nás, o tom není pochyb. Někdo ji ze sebe dostává právě sexem, jiný třeba sportem. Díky využívání tantrické masáže můžete sexuální energii z jediného místa rovnoměrně rozmělnit postupně do celého těla. A dokonce to může být i velice příjemné.

Masáž vás naplní energií, něhou i vzrušením. Při správné atmosféře za intimního světla, příjemné hudby a doteků se můžete krásně uvolnit a načerpat novou chuť do života.


Tantra masáž je masáží, která spojuje prvky starodávných tantricko-taoistických technik s klasickou masáží. Střídá jemné s dynamickými doteky, které mají za úkol rozproudit energii. Napomáhá tomu, cítit orgasmus v celém těle, ne pouze v oblasti pohlavního ústrojí.

S masáží se střídá i omývání horkými ručníky, masáž uší i hlavy. Používají se k tomu aromaterapeutické silice a přírodní vyživující oleje.

Mimoto, že rozproudí vaši sexuální energii správným směrem, může léčit i emoční zranění a ovlivňuje fyzické zdraví. Učí vás, jak plně a správně využít vaší sexuální energie.

Existuje i masáž joni, což je masáž ženského pohlaví, díky které se prokrvuje ženské přirození jak zvenku tak i zevnitř. Jako ženská sexualita, i zde se mohou vyvolat nejrůznější pocity, od vzrušení, radosti, až po smutek. Joni masáž vás od těchto pocitů oprostí.

Masáž lingamu je určena pro muže a jejich přirození, kde se mimo jiné učí pracovat s dechem a tělem a to jim může pomoci učinit z nich lepší milence.